Згідно Закону України 3651-д орган місцевого самоврядування «Озерянська громада» (код ЄДРПОУ: 04395248) був реорганізований і увійшов до складу Борщівської громади

Для можливості відновлення сайту дзвоніть за телефонами: (0432) 55-43-69 - Метастудія (Вінниця)
Vlada.ua - розробка веб-сайтів для органів місцевого самоврядування
Озерянська громада
припинила діяльність, увійшла до складу Борщівської громади

Новини громади

Шановні ветерани, учасники визвольних рухів, учасники антитерористичної операції!

Дата створення: 11:48 08.05.2020

У зв’язку з карантином цьогоріч поминальна служба до дня Пам’яті та примирення відбулася в обмеженій кількості людей. Скільки б не минуло часу, а День Перемоги завжди буде світлим днем зі сльозами на очах. Ця дата житиме в наших серцях. А у пам'яті назавжди залишаться святі імена тих, хто віддав своє життя за рідну країну. Минуле України - це суцільна боротьба нації за створення власної держави. Тому сьогодні, у цей нелегкий для країни час, ми повинні згадати помилки минулого, щоб не повторювати їх у майбутньому. Ми схиляємо голови перед світлою пам'яттю героїв, які захистили нас в 20-му сторіччі, добровольців та бійців Збройних Сил України, які загинули на Східному кордоні вже у наш час, всіх, хто загинув у боротьбі з ненависним ворогом, захищаючи рідну землю. Віддаємо глибоку шану кожному, хто боровся за Вільну та Соборну Україну. Неоціненний вклад у Перемогу жінок - матерів, дружин, сестер. Вони не тільки воювали - вони ростили дітей, працювали за кількох, рятували солдат на передовій і в госпіталях. Честь їм і слава, вічна наша пам'ять, глибока шана і людська вдячність! Ця пам'ять - непідвладна часу, вона вічна. В наших душах і серцях сьогодні - гордість і радість наполовину зі святою скорботою. Бо дуже велика ціна Перемоги. Зігріємо душевним теплом ветеранів, учасників визвольних змагань, родини, які сьогодні втратили найдорожче - синів, чоловіків, батьків, не залишимо без уваги сім’ї, що залишилися без рідної домівки, усіх, хто несе важку і небезпечну варту задля України. Миру всім нам, єдності, свободи, щастя, злагоди та добробуту кожній родині! З любов'ю та повагою виконавчий апарат Озерянської сільської ради.

УВАГА ОБМЕЖЕННЯ НА ВИХІДНІ!

Дата створення: 15:25 24.04.2020

Відповідно до рішення комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій Озерянської сільської ради на території Озерянської ОТГ запроваджено особливий режим обмежувальних заходів. На період з 13.00 год. 25 квітня 2020 року до 06.00 год. 27 квітня 2020 року: *** обмежити пересування та перебування усіх громадян в громадських місцях, кладовищах, храмах та прихрамових територіях! *** обмежити роботу усіх закладів торгівлі, крім аптек та автозаправних станцій! ***перенести поминальні дні з 25-26 квітня на період після закінчення карантину!

Пилатківська школа провела благодійну акцію серед своїх учнів із забезпеченням школяриків продуктовими наборами в умовах карантину.

Дата створення: 09:58 24.04.2020

Директор Пилатківської ЗОШ І-ІІ ступенів із шкільним персоналом відвідали своїх учнів, які знаходяться на карантині та в знак підтримки роздали продуктові набори.

Сім'ї зі скрутним матеріальним становищем забезпечено продуктовими наборами в умовах карантину спричиненого коронавірусним захворюванням.

Дата створення: 09:42 24.04.2020

Виконавчим комітетом Озерянської сільської ради виділено продуктові набори для соціально незахищених верств населення в умовах карантину спричиненого коронавірусним захворюванням. Допомогу отримали всі сім'ї зі скрутним матеріальним становищем по населених пунктах: с.Озеряни, с.Констанція, с.Пилатківці, с.Жилинці, с.Грабівці. І надалі сільська рада продовжує піклуватися про своїх громадян. Бажаємо всім здоров'я! З повагою А.Є. Дунець.

УВАГА!!! Встановлено ОБМЕЖЕННЯ але НЕ КОМЕНДАНТСЬКА ГОДИНА!!!!

Дата створення: 16:39 17.04.2020

Встановлено ОБМЕЖЕННЯ але НЕ КОМЕНДАНТСЬКА ГОДИНА!!!! Відповідно до рішення комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій Озерянської сільської ради на території Озерянської ОТГ запроваджено особливий режим обмежувальних заходів. На період з 13.00 год. 18 квітня 2020 року до 06.00 год. 21 квітня 2020 року та з 13.00 год. 25 квітня 2020 року до 06.00 год. 27 квітня 2020 року: 1) обмежити пересування та перебування усіх громадян в громадських місцях, кладовищах, храмах та прихрамових територіях. 2) обмежити роботу усіх закладів торгівлі, крім аптек та автозаправних станцій. Водночас інформуємо, що дане рішення прийняте з метою забезпечення безпеки громадян та недопущення поширення коронавірсної інфекції на території Озерянської ОТГ і жодним чином не обмежує права й свободи громадян та НЕ Є КОМЕНДАНТСЬКОЮ ГОДИНОЮ. Разом з тим, рішенням комісії, на період дії карантину рекомендовано священнослужителям усіх релігійних конфесій на території громади: 1. Проводити богослужіння в тому числі у період Великодніх свят та поминальних днів без участі мирян у приміщеннях культових будівель і на прилеглих до них територій. У період відсутності богослужінь дозволити індивідуальне відвідування храмів населенням не більше двох осіб одночасно. 2. Звернутися до громадян через наявні інформаційні ресурси з роз’ясненням керуючись вищезазначеним порядком проведення Великодніх богослужінь, у зв’язку із карантинними заходами (обмеженнями); 3) перенести поминальні дні з 25-26 квітня на період після закінчення карантину.


Розробка веб-сайтів для органів місцевого самоврядування
Пропонуємо веб-платформи по створенню власного веб-сайту державним органам влади, органам місцевого самоврядування та державним установам
Gromada.org.ua, Rda.org.ua, Rayrada.org.ua, School.org.ua, Osv.org.ua